Domki i Pokoje

LOKALIZACJA:
Odległość od morza drogą: 300 m
Odległość od morza w linii prostej: 200 m
Odległość od centrum Pobierowa: 200 m
Dworzec PKS i BUS: 200 m
Najbliższy sklep: 100 m
Kino: 300 m
w okolicy znajduje się również kryty basen.

Jesteśmy usytuowani blisko morza oraz centrum, w miejscu, gdzie panuje cisza i spokój. Główne drogi przejazdowe znajdują się w takiej odległości, że nawet przejeżdżające samochody nie zagłuszają nam śpiewu ptaków, szumu morza…
Cała okolica jest zalesiona z rzadką zabudową, dzięki czemu panuje tutaj bardzo przyjemny mikroklimat. Bliskość centrum Pobierowa powoduje, iż jest tutaj bardzo bezpiecznie.

W centrum jest wiele sklepów spożywczych, z nadmorskimi pamiątkami, akcesoriami plażowymi i ubraniami. Popularne są kuchnie polowe, bary i stołówki z domowym jedzeniem – tanie, duże porcje i na prawdę dobre. Ofertę gastronomiczną uzupełniają liczne pizzerie, fast-foody oraz różnego rodzaju restauracje.
Po objedzie można znaleźć coś na deser: od typowo nadmorskich lodziarni i barów z goframi, po ekskluzywne kawiarnie z bogatym menu. Wieczorami lub w razie niepogody można mile spędzić czas w kawiarniach lub barach tańcząc przy granej na żywo muzyce, na organizowanych regularnie imprezach i koncertach, dyskotekach, w klubach gier, bilardzie, cymbergaju i na wielu innych atrakcjach.

Dla kinomaniaków ciekawa może być oferta lokalnego kina, zmieniającego swój repertuar niemalże codziennie. Kino puszcza filmy premierowe oraz te, na które nie zdążyliśmy iść w czasie minionego roku.

Gmina Rewal dba o zapewnienie wszystkim przyjeżdżającym nad morze wielu imprez, wydarzeń kulturalnych i sportowych kalendarium imprez organizowanych w regionie znajduje się tutaj (kliknij)

NASZA OFERTA:

Na prywatnym terenie w okresie wakacji oddajemy do Państwa dyspozycji trzy domki letniskowe oraz nowoczesny murowany dom.

Domki (w roku 2009 przeszły remont) są wykonane z drewna i ocieplone. Wszystkie domki stoją niezależnie od siebie. Są to 3-4 osobowe. Każdy domek posiada swoją, niezależną łazienkę oraz aneks kuchenny (wewnątrz domku).
W domkach znajdują się: kanapa dwuosobowa, łóżko piętrowe i inne niezbędne wyposażenie.
W łazience: toaleta, umywalka i prysznic.
Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę gazową oraz czajnik elektryczny.
Na wyposażeniu domków dodatkowo są także krzesełka i stoły ogrodowe, miejsce na dworze z namiotem chroniącym przed słońcem lub deszczem, osobny grill dla każdego domku oraz radio.

Naszym klientom proponujemy także wynajęcie komfortowych pokoi w nowoczesnym domu jednorodzinnym. Więcej informacji na temat domu można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub emailowo.

Naszym klientom gwarantujemy zawsze świeżą i czystą pościel.

Teren jest ogrodzony i oświetlony. Na zewnątrz znajdują się namioty ze stolikami i krzesełkami, które w razie potrzeby chronią od słońca lub deszczu. Jest także miejsce na zrobienie grilla, “poleżakowanie” i opalanie się.

Na naszym terenie istnieje możliwość zaparkowania samochodu.